Vizyon Göz Hastanesi Mersin’in Akdeniz ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Vizyon Göz Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Turgutreis, 4119. Sk., 33010 Akdeniz/Mersin

Telefon: +90 324 238 83 83

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Vizyon Göz Hastanesi YOL TARİFİ

Vizyon Göz Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Haydar Eryalcın-
bir ay önce
Ben vizyon göz hastanesi gibi rezil bir hastane görmedim çocuğum hastalandığı için konturol günün de gidemedik randevu aldığım bayan sekretere sordum sorun yok dedi ve eşim gittiğinde tekrar muayene parası almışlar Mersin’de olmadığımdan dolayı hastaneyi TLF aradım müdürleri Mehmet adından birisiyle görüştüm sana döneceğim dedi dönmedi ben tekrar aradım sekreter çok yoğun dedi kimseye tavsiye etmiyorum
ümit- beş ay önce
Olumsuz yorumlara da aldanmayın. Hastaneye gittiğinizde personelleri köleniz gibi görmediğiniz sürece her türlü ilgi ve alakayı gösteriyorlar. Unutmayın ki öğrenilmesi gereken ilk dil tatlı dildir.
Aysima Kılıç- yedi ay önce
1. Kattaki iki kadın sekreter dün annemin üstüne yürüdü. Baş hemşire tutmasa anneme vuracaktı resmen. Müdüre çıktığımızda ise bize personellerini savunmasıda cabası ne bir özür ne de bir şey. Bir çok kusuru olan bir hastane ama asıl olan personellerinin bu terbiyesizliği asla bir hastaneye yakışmayan ve işlerini düzgün yapmayan çalışanlar. Bunları göz önünde bulundurarak gidin hatta bence paranızla rezil olmak istemiyorsanız önünden dahi geçmeyin!!
İlayda Nüktedan- yedi ay önce
şahsen ailemle gittiğimde çok memnun kaldım muayene olduğum doktora annem içinde yardımcı olmalarını istedim o anki doktorumuz yoğun olduğu için kabul etmedi danışmadaki beyefendi de başından savmak yerine bizzat ilgilenip annem için doktorlarla konuştu ve muayene ettirebildik. Ben kurumun temizliğinden personellerinin ilgisinden ve doktorum Ali Özerden çok memnun kaldım.
Nilay Çetin- dokuz ay önce
4-5 yıldır bu hastaneye geliyorum ve aşırı memnunum olumsuz yorumları okuyunca şok oldum telefonla rahatlıkla ulaşabiliyorum, randevu saatinde bir sıkıntı yaşamıyorum özellikle doktorum Hacı Halil Karabulut’a çok teşekkür ediyorum son decere ilgili ve bilgili bir doktor. İnşallah yakın zamanda da lazer ameliyatımı olacağım. Teşekkürler Vizyon Göz🙏🏻

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir