Foça Devlet Hastanesi İzmir’in Foça ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Foça Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Atatürk, Çam Sokak No : 7, 35680 Foça/İzmir

Telefon: +90 232 812 14 29

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Foça Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Foça Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Elif Ince-
bir ay önce
Babam’in yatmaktan olusan sirtindaki yaralar evde bakimda gorevli sevgili Ebru hemsire.nin önerileriyle şükürler olsun iyileşti minnettariz cok cok teşekkür ediyorum personelin kiymetini bilin lütfen
ozan yavuz- üç ay önce
Kesinlikle ama kesinlikle buraya diş için gelinmemeli. İzmir merkez de randevu alamadığım icin o kadar yol yapıp Yeşim hanıma randevuyla geldim, binpişman oldum. Doğru düzgün bilgilendirme, yönlendirme ve insani yaklaşım yok, iletişim zayıf.. Mesleğinden ve insanlardan nefret ettiği intibası uyandıran bir doktordan iyi hizmet beklemek te ahmaklik tabi..
neşe bkn- üç ay önce
Iyi ki varsınız. Bu gece oglumun bogazina saplanan çiğdem kabuğunu cikartmak icin kendi cocugu gibi ilgilenen acil doktorlarina binlerce kez teşekkürler
Can Kaya- dört ay önce
Diş için gittim .hiç beğenmedim hiç bişey yapamadan başka yere yonlendirdiler
Nry Adıgüzel- on ay önce
Sakin ilgili personel.. Saglıkçılara minnettarız canla başla çalışıyorlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir