Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 Bornova/İzmir

Telefon: 444 1 343

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi YOL TARİFİ

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Erhun Day-
altı ay önce
Ben böyle rezil çalışan işletme görmedim. Ne randevu alımında, ne de saatine uymada hayır var. Kadın doğum tüp bebek merkezinde Gülnaz denen hemşire kılıklı bir doktor koymuşlar, ne hastaya yaklaşımında ne de yaptığı işlemlerde hayır var. Bu Gülnaz’dan memnun kalan bir tek hasta varsa buraya yazsın da bilelim.
Yusuf Şeyhun- beş ay önce
Ağır bir iş kazası için acile gitmem gerekti yaralanan personel için 1 saat park yeri bulamadım çoğu yer doktor ve çalışanlara ayrılmış durumda boş olan yerleri duba ile kapatmışlar bu durum boyle bir Hastahaneye hiç yakışmamış
ümit tomar- dört yıl önce
Bölgeye hizmet veren akademik alanda başarılı fakülte ödenek azlığı nedeniyle bazı alanlarda geri kalmaktadır.
Bülent Öztürk- dört ay önce
Çalışanlar ve doktorlar çok ilgililer.Hastane ileri derece sağlık hizmeti veriyor.
Mahalli Yorumcu- on bir ay önce
Cihazları her zaman bozuktur ,bozuk olmasa bile en basit görüntüleme için bile,en erken 2 sene sonrasına randevu verirler…Hocalar yüzünüze bakmaz, ama parayı bastırıp bu hocaların dışardaki muayenehanelerine giderseniz size kral gibi davranırlar.. Teknolojiye yatırım yapmayan yeni teknikleri takip etmeyen, bakteri ve virüs yuvası bir hastane..Burada başınıza birşey gelirse asla bir sorumlu bulamazsınız..Buraya gelmeyin demiyorum önünden bile geçmeyin ..

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir